به روز ترین متد‌های ارائه خدمات

گروه ماهوسافت با ارتباط مستقیم و رو در رو با شما و نیاز‌سنجی دقیق خواسته های شما تلاش میکند تا خواسته های شما را به بهترین روش ممکن پیاده سازی کند.​

طراحی حرفه ای

تیم ما همواره تلاش میکند تا دانش خود را به روز کرده و از آخرین متد‌های روز در جهت ارائه خدمات به مشتریان استفاده نماید.

سیستم یکپارچه

با توجه به بهره گیری از سیستم یکپارچه مدیریتی در گروه ماهوسافت، ما پروژه شما را مدیریت و تا رساندن به هدف هدایت می‌کنیم.

چرا وب سایت ؟

با توجه به رونق کسب و کار مجازی و سرعت پیشرفت تکنولوژی و زندگی هایی که به صورت دیجیتالی در حال افزایش میباشد، شما نیاز به یک فروشگاه یا مکان مجازی برای کسب و کار خود دارید این امکان را با خارق العاده ترین طراحی وب سایت و اپلیکیشن برای شما فراهم میکنیم .

بدون درنگ از ما بپرسید

چرا اپلیکیشن؟

با توجه به طراحی های به روز و تولید دستگاه های هوشمند و پیشرفته و سیر صعودی به سمت هر چه ظریف تر شدن و کوچک تر شدن دستگاه ها نیاز به اپلیکیشن های هوشمند و به روز بسیار حائز اهمیت میباشد لزا :

اگر سوالی دارید با تماس بگیرید

ارائه خدمات حرفه ای به شما

در دنیای امروز به روز بودن و حرفه ای بودن حرف اول را در ارائه ی هرگونه خدمات به مشتری میزند و ما برآنیم تا بی نظیر ترین خدمت را به شما ارائه دهیم.

اگر سوالی دارید با تماس بگیرید

سوالات متداول

دلایل مهمی برای داشتن وب سایت وجود دارد از مهم ترین دلایل میتوان به دسترسی آسان و 24 ساعته مشتریان به محصولات، خرید آسان و سریع و قابلیت پرداخت با درگاه های بانکی اشاره کرد.
بسته به امکانات و خدماتی ارائه میشود، هزینه و مدت زمان پروژه متفاوت است و قبل از شروع به کار با شما هماهنگ خواهد شد
هاست در واقع یک کامپیوتر قدرتمند است که به صورت 24 ساعته فعال است و اطلاعات و فایل های سایت شما بر روی آن بارگذاری میشود. دامنه نیز همان آدرس سایت شما میباشد که با وارد کردن آن در مرورگر به سایت خود دسترسی پیدا خواهید کرد.
  • ابتدا باید آدرس و نام سایت انتخاب شود
  • یک لوگو باید انتخاب کنید، اگر لوگو ندارید نگران نباشید ما با دریافت هزینه مجزا برای شما یک لوگو حرفه ای طراحی میکنیم
  • محتوا های داخل سایت شامل شماره تلفن و آدرس و متن هایی که قراره داخل سایت قرار بگیره البته توجه داشته باشید مسئولیت صحت اطلاعات داخل سایت بر عهده خودتونه
  • یک سری عکس از محصولات و محیط شرکت و کسب کارتون، توجه داشته باشید عکس ها خیلی در جذابیت و طراحی سایت شما تاثیر داره و باید عکس ها با اصول گرفته بشن اگه امکانش رو ندارید نگران نباشید ما عکاس حرفه ای داریم میاد از محل کارتون و محصولات عکس برداری میکنه و هزینه اش به پکیجتون اضافه میشه
نگران نباشید بعد از طراحی آموزش های لازم به شما داده میشه